Компанія «Вікторія Голд» – це відомий український виробник різноманітних багатофункціональних моделей дитячих колясок. З 1998 року, набираючи все більше досвіду, виробництво дитячих колясок вдосконалювалось: спочатку коляски виготовляли з готових деталей, які збирали воєдино; внаслідок самі почали розробляти металічні каркаси; сьогодні ж ми повністю створюємо дитячу коляску. Продукція ПП «Вікторія Голд» відзначається поєднанням доступних цін і високого рівня якості кожної окремо взятої моделі, що робить її досить привабливою для споживачів.

Для виготовлення дитячих колясок використовуються високоякісні тканини, пластмасові та металічні елементи, що забезпечують високу якість виробу. Всі матеріали, використані у виробництві, безпечні та нетоксичні, а це важливо при виготовленні будь-якої продукції, особливо дитячої. Точне дотримання технології виробництва, контроль якості на кожному етапі виробництва – запорука надійності дитячої продукції.

Підбираючи матеріали для виробництва і розробляючи нові моделі дитячих колясок, спеціалісти ПП «Вікторія Голд» використовують багаторічний досвід, а також найсучасніші технології та професійні знання. Результат відповідає вимогам найвибагливіших покупців: для продукції підприємства характерні максимальна якість, цікаве та яскраве оформлення, функціональність та зручність.

Кожна модель, що випускається, проходить тестування, яке складається з випробування на міцність та стійкість, динамічних та статичних силових тестів і т.д. Успішне складання всіх цих випробувань підтверджене стандартами якості дитячих колясок, що дозволяє підприємству давати ще більше гарантій відносно своєї продукції.

Продукція ПП «Вікторія Голд» пройшла сертифікацію не тільки в Україні, але й в Росії. Політика підприємства базується на прагненні не лише відповідати, але й підтримувати найвищі критерії якості і світові стандарти безпеки. Ведеться постійна робота по вдосконаленню конструкцій, впровадженню інноваційних розробок, що призводить до зростання рівня комфорту, якості та безпеки дитячих колясок.